تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - تفلد بیتا + یوفا هیچکدام از بازیکنان بارسا را محروم نکرد!

 تفلد تفلد تفلدت مبارک! مبارک مبارک تفلدت مبارک!

سلام!همونطور که میدونید امروز تفلد دوست نسبتا جدیدمون

بیتا خانم هست! بیتا...از طرف خودم و تمامی بچه ها تفلدت رو

بهت تبریک میگم!


Website Widgets
 
خب! اینم از کیک تفلد!
 
اینم یدونه دیگه:
 
 

Website Widgets
 
اخبار جدید و ... تو ادامه مطلب!

یوفا هیچکدام از بازیکنان بارسا را محروم نکرد!

خب خدا رو شکر که یوفا تصمیم عاقلانه ای گرفت و تحت تاثیر حرف ریغالی

ها قرار نگرفت! هورااااااا...

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا کمیته انضباطی یوفا در جلسه روز دوشنبه خود تصمیم گرفت که هیچ کدام از بازیکنان بارسلونا را محروم نکند و تنها به بررسی شکایت های رئال مادرید خواهد پرداخت.

بدین ترتیب گواردیولا قادر خواهد بود تا از تمام مهره هایش از جمله دانی آلوس و بوسکتس بهره ببرد

هدف اول دانی آلوس بود. این ستاره برزیلی ممکن بود حتی شانس حضور در دیدار فینال ومبلی را از دست بدهد ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد.

تلاش برای فریب داور، اتفاقی است که این روزها در دنیای فوتبال رخ می دهد و یوفا به شدت سعی در از ریشه کندن آن دارد. دیدا، دروازه بان میلان به دلیل تمارض برای دو جلسه از همراهی تیمش محروم شده بود و با جریمه ای 35760 یورویی مواجه شده بود. این جریمه به خاطر اغراق در برخوردی که در گلاسکو از سوی یکی از هواداران ایجاد شده بود، برای دیدا درنظر گرفته شد.در سال 2009 ادواردو، مهاجم آرسنال هم به خاطر فریب دادن داور برروی یک صحنه منجر به پنالتی در دیدار مقابل سلتیک با دو جلسه محرومیت مواجه شد.

بدین ترتیب محرومیتی نیز گریبانگیر بوسکتس نخواهد شد.

آبیدال هم به تمرینات برگشت!

آخرین جلسه تمرینی بارسلونا پیش از دیدار مقابل رئال مادرید در نوکمپ، با حضور اریک آبیدال و تمرین او با سایر کاتالونیایی ها همراه بود. طبق خبری که کارلس پویول در صفحه توئیترش نوشته، این ستاره فرانسوی با گذشت شش هفته از عمل جراحی ای که برروی کبدش انجام داده بود، به روزهای اوج بازگشته و با هم تیمی هایش به تمرین می پردازد

تیم کاتالان عصر روز دوشنبه جلسه تمرینی سبکی داشت تا طی آن به تمرین و مرور نکات جزئی در آستانه دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی مقابل رئال مادرید بپردازد.

شاگردان گواردیولاکه از حضور اریک آبیدال بهره می بردند، همراه با هم تیمی فرانسوی شان تمریناتشان را دنبال کردند و کاتالونیایی ها از این بابت بسیار خوشحال بودند.

جلسه تمرینی عصر روز دوشنبه بارسلونا 20 دقیقه دیرتر از آنچه پیش بینی شده بود آغاز شد؛ چرا که مربی بارسا پیش از آغاز جلسه تمرینی برای دقایقی با بازیکنانش به صحبت پرداخت. در کنار بازیکنان اصلی بارسلونا، اویر، دروازه بان تیم پایه ای بارسا نیز با این تیم به تمرین می پرداخت. او به خاطر محرومیتی که گریبانگیر پینتو، دروازه بان ذخیره بارسا شده است، در دیدار 3شنبه شب روی نیمکت تیم کاتالان قرار خواهد گرفت

لیست 20 بازیکنی که برای دیدار 3شنبه شب معرفی شده اند عبارتند از : والدس، اویر ، آبیدال، آلوس، پیکه ،پویول، چابی، آلوس، اینیستا، ویا، مسی، ماسچرانو، کیتا، بوسکتس، پدرو، آفلای، جفرن، فونتاس، تیاگو، سرخی روبرتو و مارک بارترا.

که البته در نهایت نام دو نفر از این بازیکنان حذف خواهد شد.

ژاوی:نباید وارد جنگ لفظی با مورینیو شویم!

چابی گفته بارسلونا تمام حرف‌هایش مقابل رئال مادرید را در میدان خواهد زد.

این هافبک 31 ساله می‌خواهد تمرکز خود را در میدان حفظ کند و گفته باشگاهش گرفتار جنگ لفظی دیگری با مورینیو نمی‌شود.

چابی در نشست خبری پیش از دیدار با رئال مادرید در نیمه‌نهایی گفته است:

«مورینیو فردی جنجالی است، او همیشه همین طور بوده و از این به عنوان سلاحش استفاده می‌کند. اما من ترجیح می‌دهم بیشتر درباره فوتبال صحبت کنم.

ناراحت می شوم اگر درباره چیزهایی صحبت کنم که ارتباطی با ورزش بزرگ فوتبال ندارد.

ما نباید وارد جنگ لفظی با مورینیو شویم. همان طور که پپ می‌گوید، مورینیو همیشه برنده جنگ‌های لفظی است و ما باید در میدان حرف‌هایمان را بزنیم.»

از چابی پرسیدند نظرش درباره شکایت رئال مادرید از رفتار غیرورزشی بازیکنان بارسا به یوفا و رد شدن آن از سوی یوفا چیست و او گفت:

«به نظرم این اسفناک است، چون این شکایت‌ها به هیچ جایی نمی‌رسند و یوفا هم آنها را رد کرده.

بارسلونا همیشه رفتاری نمونه در دیدارهایش نشان داده.»

او سپس مادرید را متهم کرد که مطابق قوانین بازی نمی‌کند:

«سبک بازی مادرید فوتبال نیست. مردم می‌آیند که فوتبال جذاب و تهاجمی ببینند، نه این که تیمی را ببینند که جمع شده و دفاع می‌کند. طرفداران دوست ندارند زمین فوتبال خشک‌شده‌ای را ببینند که چمنش هم بلند است. دوست ندارند زمین فوتبال خشک‌شده‌ای را ببینند که چمنش هم بلند است.

ما باید این شرایط را پشت سر بگذاریم و بازی خود را انجام دهیم.»

گواردیولا:رئال مرگ و زندگی اش را بازی میکند!

پپ گواردیولا  در جریان کنفرانس خبری روز دوشنبه اش نمی خواست تا به هیچ بحث غیرورزشی ای بپردازد تا با این کار، تمرکز تیمش برهم بخورد.

بارسلونا سه شنبه شب دردور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال مادرید خواهد بود و گواردیولا در تیمش آماده باش داده است:«باید برای همه چیز آماده بود. بازی برگشت بسیار سخت و پیچیده ای را پیش رو داریم و در پایان مشخص خواهد شد که چه تیمی می تواند به حضور در این رقابتها ادامه دهد و این تصمیم با یوفا نیست. سه شنبه ساعت 20.45 بازی شروع می شود و یازده بازیکن فوق العاده که مربی ای باایده های رقابتی آنها را هدایت می کند و قصد آنها حذف کردن ما و رسیدن به فینال است واردزمین می شوند.»

در هفته های گذشته این دو تیم سه بار با هم روبرو شدند.گواردیولا در این رابطه گفت:« روز سه شنبه همه چیز تمام می شود.»

با وجود برتری ای که بارسا برای دیدار برگشت دارد، مربی تیم کاتالان به خوبی می داند که تیمش کار آسانی را پیش رو ندارد:« ما برای همه چیز آمادره هستیم؛ چون بازیکنان رئال می توانندهر کاری انجام دهند. درنهایت دیدار سه شنبه شب یک فینال است و هیچ کسی نمی تواند کوچکترین اشتباه یا ریسکی انجام دهد.رئال بازی مرگ و زندگی اش را برگزار می کند و برای حذف کردن ما به اینجا می ایند. اولین بازی ما در رقابتهای این فصل استثنا بود و بازیهایی که بعد از آن برگزار کردیم، بازیهای طبیعی و نرمالی بودند ؛ بازیهایی که دو تیم شرایط برابری داشتند.»

از سوی دیگر مربی بارسلونا ادامه داد:« از اینکه 14 نفر از بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب بارسا برای این بازی، بازیکنانی هستند که در خانه رشد کرده اند و از کودکی با بارسا بوده اند، احساس غرور می کنم.این اتفاقی فراتر از فوتبال است.»

گواردیولا درمورد سبک بازی کهکشانی ها هم صحبت کرد:« رئالی ها می توانند با همان شیوه ای که دربرنابئو بازی کردند به پیروزی برسند؛ آنها در نیمه اول بازی خیلی خوب بودند .رئالی ها بازیکنان خوبی را برای انجام کارهایی که مدنظرشان هست در اختیار دارند و فرارهای پا به توپ آنها فوق العاده است.. رئال یکی ازبهترین بازیکنان خط میانی که ژابی آلونسو است را در اختیار دارد. ما مقابل یکی از بهترین تیمهای دنیا بازی می کنیم و نمی توانیم به نتیجه بازی رفت متکی باشیم. بنزما در محوطه جریمه بسیار خطرناک تر است. ما باید کنترل بازی را در دست بگیریم.»

مربی جوان بارسا در بخش پایان صحبتهایش ابراز امیدواری کرد که :«اشتباهات تکرار نشوند؛هرچند که هر کسی اشتباه می کند.».

به امید قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان!

راستی کی تا حالا اون کلیپی رو که در باره ی دولوفو هست رو

دیده؟ این بازیکن فوق العاده است! یه چیزی در حد مسی!

دریبل هاش و حرکت های پا به توپش شبیه مسی و تکنیک بازی با

پاهاش هم عالیه!


نمایش نظرات 1 تا 30

Website Widgets