تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - حالا وقت جشن گرفتن است!
پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390  11:54 ق.ظ

سلام به همه ی دوکسی های گلم!

واقعا نمیدونم چی بنویسم!هیچوقت اندازه امروز خوشحال نبودم!

بارسا بالاخره به حقش رسید و قهرمان شد!هورااااااااااااااااااااااااا...

من نمیتونم زیاد چیزی بنویسم! این شما و این جشن قهرمانی:

Pep tiene que contener las lágrimas al abrazar a Villa tras ganar la Liga 2010/11.

بعد از مسجل شدن قهرمانی بارسا، گواردیولا خیلی سعی کرد که وقتی داوید ویا را در آغوش می کشد، اشک های شادی اش را کنترل کند

Piqué no ha podido aguantarse y se ha echado una foto con su 'hermano' Puyol para compartirla con sus seguidores en twitter.

طبق معمول پیکه نتوانست طاقت بیاورد و یکی از عکس هایش مروبط به پرواز برگشت کاروان بارسلونا از شهر والنسیا را در کنار «برادر پویول» روی توئیتر قرار داد

Abrazados, los jugadores del Barça celebran el título de Liga haciendo la piña en el CIudad de Valencia.

بازیکنان بارسلونا این بار جشن قهرمانی شان را در شهر والنسیا و در زمین لوانته جشن گرفتند. در این تصویر، همه بازیکنان در کنار هم و در حالی که دستهایشان را دور شانه هم انداخته اندبه شادی می پردازند

El canario, otro jugador que ha pasado una mala racha reciente en su juego, tenía razones de sobra para sonreir esta noche.

حتی پدرو هم که ناکامی اش در گلزنی در هفته های اخیر او را به شدت ناراحت کرده، این چنین به شادی می پرداخت

Dani Alves no paraba de bromear con compañeros y periodistas.

دانی آلوس هم دست از شوخی کردن با هم تیمی هایش و خبرنگاران نمی کشید

Pep Guardiola va camino de ser el hombre más importante de la Historia del FC Barcelona. Marcó como jugador y como entrenador va camino de ser leyenda.

پپ گام در مسیر مبدل شدن به مهم ترین مرد تاریخ باشگاه بارسلونا گذاشته است.او به عنوان بازیکن ومربی رد پای پررنگی را در این باشگاه به جای گذاشته

 Carles Puyol celebró con sus compañeros sobre el césped del Ciudad de Valencia la Liga conseguida. Eso sí, vestido de calle.

پویول هم در حالی که لباس فرم تیم را برتن نداشت در این جشن شرکت کرد

کاپیتان و بازیکن تازه وارد! پویول هم یه روزی مثل فونتاس بود!

Messi no es sólo un punto de referencia para sus compañeros en el campo, sino que fuera del césped es de los más queridos por el cuerpo técnico blaugrana.

 مسی نه تنها در زمین چمن یکی از برترین های بارسلوناست، بلکه در خارج از میدان هم یکی از محبوب ترین بازیکنان در میان کادر فنی تیم است


Barcelona Coach Pep Guardiola Reacts

"حالا وقت جشن گرفتن است" اولین واکنش پپ گواردیولا بعد از قهرمانی تیمش!

Barcelona Players

خوسه پینتو، داوید ویا و خاویر ماسچرانو ؛ دو تای اخر برای اولین بار با بارسا قهرمان لالیگا می شوند


Barcelona Player Gerard Pique, Left, Celebrates

جرارد پیکه مثل همیشه در جشن و پایکوبی پایان بازی نقش پررنگی داشت

Barcelona Player, Lionel Messi From Argentina, Center, Celebrates

مسی آقای گلی را از دست داده اما وقتی تیمت قهرمان شده، آقای گلی اهمیت زیادی ندارد

Barcelona Players

و حلقه شادی آبی و اناری ها

Barcelona's Midfielder Andres Iniesta Celebrates

خبرنگاران اینیستا را دوره کرده اند اما او می خواهد در جشن تیمش شرکت کند

Barcelona's Argentinian Forward Lionel Messi Celebrates


Barcelona's Brazilian Defender Dani Alves (L) And Barcelona's Malian Midfielder Seydou Keita Celebrate

دنی آلوس و سیدو کیتا؛ یک شب قبل کریس رونالدو و آدبایور چنین خوشحالی را انجام دادند و حالا این دوستاره بارسا طعنه آمیزانه آن را تکرار می کنند

و حالا گزارشی از صحبت های بازیکنا و کادر باشگاه بعد از قهرمانی:

اول پپ جووووووووووون!

حالا وقت جشن گرفتن است!

پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، از سومین قهرمانی پیاپی تیمش در رقابت های لالیگا بسیار هیجان زده است و در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این جام بسیار مهمی بود و ما باید آن را جشن بگیریم. حالا وقت جشن گرفتن است زیرا قهرمانی در چنین جامی واقعا ارزش جشن گرفن را دارد."

گواردیولا در سومین فصل حضورش در باشگاه بارسلونا این تیم را به سومین قهرمانی اش در لالیگا رساند و به همین دلیل از خود بی خود شده است:" حالا فقط باید جشن بگیریم. بخوریم و بنوشیم، برقصیم و هرکاری می خواهیم انجام دهیم."
او  همچنین تاکید کرد که اتحاد و انسجام تیمش در این سال ها نقش زیادی در قهرمانی های شان داشته است:" ما این جام را به خانواده و دوستان مان تقدیم می کنیم. چیزهایی هست که هرگز نمی توان فراموش کرد. من همچنین امیدوارم هواداران از دیدن بازی های ما لذت برده باشند. حقیقت این است که ما اکنون قهرمان لیگ هستیم و با شایستگی به این عنوان دست پیدا کردیم. ما امسال یک بار دیگر فوق العاده ظاهر شدیم."

بعدش ستاره های باشگاه:

کارلس پویول

این قهرمانی بسیار مهم بود و حالا می توانیم استراحت کنیم و برای فینال ومبلی آمده شویم.

سیدو کیتا

این روز بسیار مهمی برای هواداران بارسلوناست. حالا ما فینال لیگ قهرمانان را در پیش داریم که برای این باشگاه بسیار مهم است. من این قهرمانی را به همسر و فرزندانم و همین طور همه طرفداران بارسلونا تقدیم می کنم.

ژاوی

این قهرمانی متعلق به  هواداران ماست!

مسی

ما با رقیب قدرتمندی مانند رئال روبرو بودیم و سخت کار کردیم. حالا وقت جشن گرفتن این قهرمانی است.

 

ماسچرانو

این قهرمانی نشان می دهد این تیم چقدر تشنه پیروزی است.

 

والدس

ما تا جایی که می توانستیم جنگیدیم و شایسته این قهرمانی بودیم. سال بسیار دشواری بود و هواداران این را به خوبی می دانند. ما حالا می توانیم هرچقدر دلمان می خواهد جشن بگیریم. این جام بسیار به سختی به دست آمد و حالا وقت جشن گرفتن است.

این قهرمانی از همه قهرمانی هایی که تاکنون به دست آوردیم، دشوار تر بود. رسانه ها هم کار را خیلی برای ما دشوار کردند و ما به خوبی توانستیم خودمان را از آنها دور نگه داریم. حالا می توانیم با هواداران مان در بارسلونا جشن بگیریم.

Barcelona Players

فونتاس

من خیلی خیلی خوشحالم. این خوشحالی متفاوت است زیرا این قهرمانی را در کنار تیم اصلی جشن می گیرم. بله، ما به این قهرمانی ایمان داشتیم. حالا باید همان طور که می دانیم، جشن بگیریم."

اینیستا

ما خیلی خوشحالیم. حالا می توانیم از بازی های باقی مانده لیگ لذت ببریم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و وقتی برای لذت بردن نداشتیم. برای قهرمنی در لیگ باید حداکثر توان تان را به کار بگیرید.

داوید ویا

حالا وقت جشن گرفتن است.

و ساندرو راسل:

ساندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا، پس از تساوی تیمش مقابل لوانته که به قهرمانی این تیم در رقابت های این فصل لالیگا منجر شد، این قهرمانی را نتیجه تلاش بازیکنان دانست و تاکرد که بازیکنانش در تمام طول فصل "ادب، جوان مردی و تلاش" را به نمایش گذاشتد.

او که در اولین فصل حضور در مقام ریاست باشگاه بارسلونا، این عنوان را به دست می آورد، به خبرنگاران گفت:" بسیار لذت بخش است. یک ربع آخر بازی مثل یک هفته گذشت."

او مچنین تاکید کرد که تیمش این قهرمانی را آسان به دست نیاورده است:" این قهرمانی برای ما ارزش زیادی دارد. این نشانه تلاش، کار زیاد و فوتبال ماست. این تیم پختگی و بلوغ بالایی از خود نشان داد. این قهرمانی هدف اصلی ما بود زیرا نشانه تداوم و کار بسیار خوب ما بود."

روسل در مورد بهترین خاطره اش از این فصل گفت:" عکس تیم در نوکمپ که هواداران نیز در پس زمینه دیده می شوند. من می خواهم از همه کسانی که در این قهرمانی به ما کمک کردند، هر چند خیلی کم، تشکر کنم. ما مسیرمان را درست طی کردیم."


  • آخرین ویرایش:پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390
نمایش نظرات 1 تا 30

Website Widgets