تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - آن دوران که هواداران بارسا از رئال میترسیدند گذشته اشت!

\یعنی قشنگترین حرف ممکن! قبل از اینکه پپ مربی بارسا باشه من

به اون صورت فوتبال نگا نمیکردم و طرفدار شدید بارسا نبودم!

یعنی هیچوقت طعم ترس از رئال رو نچشیدم! اما میشه درک کرد یه

زمانی بازی ال کلاسیکو ترسناک بوده واسه بارسا! مثه الان واسه

رئال!

اما... دیگه اون دوران گذشته!

-

جودی کاردونر، نایب رئیس باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که بی صبرانه در انتظار مصاف احتمالی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیاست

آبی اناری ها با برد0-4 مقابل اوساسونا در دیدار رفت مرحله یک هشتم پایانی جام حذفی اسپانیا ، عملا مسیرشان برای صعود به دور بعدی رقابتها را هموار کردند و رئال هم در دور رفت این مرحله توانست با نتیجه 2-3 از سد مالاگا عبور کند.

این درحالی است که در فینال فصل گذشته این رقابتها رئال توانسته بود تا با غلبه بر بارسا جام قهرمانی را مال خود کند. البته اکنون کاردونر، نایب رئیس باشگاه بارسلونا برای رویارویی احتمالی این دو تیم درمرحله یک چهارم پایانی ثانیه شماری می کند.

کاردونر در صحبتهایی به کام رادیو گفت:« من می خواهم تا در یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا مقابل رئال قرار بگیریم. آن دورانی که هواداران بارسا از رئالی ها می ترسیدند، سپری شده است.من خوشحال می شوم که فینالهای جذاب تری را مقابل رئال برگزار کنیم»

او که یکی از مدیران بلندمرتبه بارسلوناست در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که با وجود جنجالهای اخیر میان باسا و رئال، این دو تیم نباید از حمایت از یکدیگر دست بردارند:« من از قطع روابط دو باشگاه حمایت نمی کنم. روابط دو باشگاه نباید قطع شود. یک موضوع این است که این دو تیم در یک شرایط و الگوی رفتاری برابر نیستند که این قابل درک است ولی بحث بعد قطع روابط دو باشگاه است که از آن حمایت نمی کنم.»


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 18 دی 1390

Website Widgets