تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - مصاحبه ژاوی!
یکشنبه 31 اردیبهشت 1391  01:41 ب.ظ
توسط: سیاوش

سلام دوستای خوبم! اومدم یه آپ کنم چون وب داشت هرروز

بیشتر بازدید هاش کم میشد! (جمله بندی 20)

اگه ساده است ببخشید!

-

چابی ارناندس یکی از کاپیتان های باشگاه بارسلونا و یکی از تاثیرگذارترین و سنگنین ترین مهره های رختکن این تیم است. او در کمال آرامش و درپایان رقابتهای این فصل لالیگا، به مروری برشرایط کنونی تیمش پرداخته. درحالی که بارسا خودش را برای فینال کوپا دل ری آماده می کند. متن گفتگوی چابی با روزنامه آ.اس را دراینجا مطالعه کنید:

بارسلونا اخیرا تکان بزرگی خواهد خورد

.ما در فینال جام حذفی هستیم و به این بازی فکر می کنیم،می دانیم که اتلتیک خیلی خوب بازی می کند وفصل خوبی را پشت سرگذاشته.هفته ای غیرعادی را پیش رو داریم.ما برروی این بازی قرار داده ایم ومی خواهیم رقابتهای این فصل رابافتح یک جام به پایان ببریم

 

بارسلونایی ها باهم متحدند؟

ما از هر لحاظ با هم متحدیم. در میان تمام آرامشی که ما بارسلونایی ها داریم، جدایی پپ گواردیولا، تنها اتفاق غیر عادی و غیرطبیعی تیم ما بوده است.

 جابه جایی مربیان تیم و کنار رفتن پپ و روی کار آمدن تیتو را چطور می بینی؟

پپ گفته بود که می رود و در ادامه ، تیتو روی کار خواهد آمد. چرخ دنده های تیم به همان ترتیب به چرخش درخواهند آمد. باز هم تاکید می کنم؛ الان زمان مناسبی برای صحبت کردن درمورد فصل اینده نیست. ما یک بازی فینال را پیش رو داریم. همه ما باید نهایت تلاشمان را بکنیم و با جان و دل در این فینال به میدان برویم. در رختکن تیم ما، جو خیلی خوبی حکمفرماست.  

به نظرت تیتو ویلانووا، آمادگی در دست گرفتن هدایت بارسا را دارد؟

او توانایی اش را دارد. تیتو دیدگاه خیلی خوبی نسبت به فوتبال دارد و کاملا فلسفه فوتبال خانگی بارسلونا را درک می کند. او آماده تر از آماده است.  البته تیتو هنوز مربی اصلی تیم ما نشده است. او در کمال آرامش، آرام و خونسرد است. این کم تکان ترین وکم حاشیه ترین تغییر ممکن بود. مطمئنا اوضاع تیم خیلی خوب پیش خواهد رفت.

 تو یکی از کسانی هستی که فکر می کردی که پپ با بارسا خواهد ماند.  

راستش را بخواهید این خبر برای من هم واقعا تعجب آور بود. الان فقط باید از پپ به خاطر تمام زحمت هایی که برای تک تک ما کشید تشکر کرد. او مراسم بزرگداشت و خداحافظی خوب و مملو از احساساتی در نوکمپ داشت.

اوضاع فیزیکی خودت چطور است؟

دیگر احساس ناراحتی نمی کنم. الان دو هفته ای است که پا به توپ شده ام و ناحیه مصدوم پایم بهبود پیدا کرده. انگیزه های زیادی برای رقابت کردن دارم و می خواهم که در فینال جام حذفی به قهرمانی برسیم.می خواهم در بارسلونا و در تیم ملی موفق باشم.


  • آخرین ویرایش:-

Website Widgets