تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - غیبت ویا در یورو!
چهارشنبه 3 خرداد 1391  02:57 ب.ظ
توسط: سیاوش

اه.... دیگه مگه فصل از این بدتر هم میشه آخه؟

کلی امید داشتیم تا با یورو 2012 فصل بد رو فراموش کنیم اما

حالا باید هربازی اسپانیا رو با حسرت بودن داوید نگا کنیم!

چقدر داشتم واسه یورو لحظه شماری میکردم اما حالا انگار دیگه

اونقدر هم منتظرش نیستم!

لعنت به این مصدومیت! بیچاره داوید... حال خودش باید خیلی بد باشه!

واقعا حالم گرفته! تلخ ترین تورنومنت ممکنه همین یورو 2012....

-

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، داوید ویا قادر به همراهی تیم ملی کشورش در رقابتهای یورو2012 نخواهد بود و در لیست قطعی ای که بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در روز 27 ماه می ارائه خواهد کرد، نام ویا را نخواهیم دید.

این طور به نظر می رسد که روند بهبودش درجلسات تمرینی اخیر، آن طور که پیش بینی می شده، نبوده و ازهمین رو داوید ویا با بیسنته دل بوسکه تماس گرفت و به سرمربی تیم ملی کشورش اعلام کرد که روند بهبود شرایط فیزیکی اش، آن طور که باید و شاید پیش نرفته و شرایط مطلوبی برای حضور در تورنمنتی مثل یورو را ندارد.

 

ویا درجریان یکی از دیدارهای بارسلونا در جام باشگاه های جهان که درماه دسامبر در ژاپن برگزار شد، دچار شکستگی استخوان پای چپش شد و انتظار می رفت که بعد  از سپری شدن روزهای سخت مصدومیت، او درنهایت قادر به همراهی تیم ملی کشورش در یورو2012 باشد. مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا و اعضای کادر فنی اسپانیا هم از تلاشهای فراوان او برای حضور در این رقابتها تشکر کردند..

خود ویا هم در صفحه توئیترش خبر مشابهی را بازتاب داد و نوشت:« من تا پایان تلاش کردم ولی برای رقابتهای یورو2012،به آمادگی 100% نخواهم رسید. من به سرمربی تیم ملی زنگ زدم تا این را به اطلاع او برسانم. این صادقانه ترین کار ممکن بود.»

ویا هم در ادامه  با تشکر از همه نوشت:« به خاطر تمام تشویق های دریافتی از همه تشکر می کنم و نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا درزودترین زمان ممکن بهبود یافته  و درخدمت بارسا و تیم ملی باشم.»


  • آخرین ویرایش:-

Website Widgets