تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - درخشش ژابی آلونسو در صدمین بازی ملی!
دوشنبه 5 تیر 1391  11:58 ق.ظ
توسط: سیاوش

ژابی آلونسو، ستاره شماره 14 تیم ملی اسپانیا دیشب و در بازی تیمش در مرحله یک چهارم پایانی  رقابتهای یورو2012، صدمین بازی ملی اش را برگزار کرد و به بهترین نحو ممکن صدمین بازی اش برای ماتادورها را جشن گرفت.

او هر دو گل تیم ملی کشورش در این بازی را به ثمر رساند تا اسپانیا با نتیجه 0-2 به پیروزی برسد . ژابی الونسو زننده هر دو گل این بازی بود و درپایان هم عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

با این دو گل، تعداد گلهای ملی آلونسو به عدد 15 رسید. شش سال پیش او در جام جهانی آلمان، توپی را وارد دروازه اوکراین نمود و این تنها گلی بود که او در تیم اسپانیای آراگونس به ثمر رساند

با حضور دل بوسکه برروی نیمکت مربیگری ماتادورها، او آمار گلزنی اش را بهبود بخشید و به پانزده گل رساند تا دومین گلزن برتر تیم ملی اسپانیا در 4 سال اخیر لقب بگیرد. او تنها داوید ویا را بالاتر از خودش می بیند که از زمان روی کار امدن دل بوسکه تاکنون ( در طول این 4 سال)، 33 گل ملی به ثمر رسانده.

اولین باری که ژابی آلونسو برای تیم ملی اسپانیاگلزنی کرد در روز 30 آوریل 2003 و در دیداری دوستانه در شهر مادرید مقابل اکوادور بود که این گل را از روی نقظه پنالتی به ثمر رساند.


  • آخرین ویرایش:-

Website Widgets