تبلیغات
..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. - چندتا عکس دیگه!
چهارشنبه 28 تیر 1391  01:46 ب.ظ
توسط: سیاوش

سلام بچه ها! دیروز همینطوری داشتم میگشتم که عکس های

جالبی پیدا کردم! گفتم واسه شما هم بزارمش! به نظر نمیاد تکراری

باشن! امیدوارم همینطوری باشه! دیدم بازار این عکس های

ترول و خنده دار هم داغه! گفتم چندتایی بزارم! هههه...

اما قبل از اون چندتا پاراگراف از مصاحبه ی مسی رو براتون

میزارم:

تمرینات بارسا زیرنظر تیتو : کاری که تیتو به عنوان مربی جدید بارسا، در این دو جلسه تمرینی برگزار شده انجام داد، دقیقا همان کارهایی است که گواردیولا در طول 4 سال حضورش در بارسا انجام می داد. اوضاع دقیقا مثل قبل است و تمرینات هم مثل قبل دنبال می شود. ما با شیوه ای مشابه با فصول قبل کارمان را شروع کرده ایم.

توپ طلا برای یک بارسایی:امیدوارم که یکی از هم تیمی هایم در بارسلونا بتواند توپ طلا را ببرد.هرچند که هنوز زمان زیادی برای اعلام نام برنده توپ طلا باقی است. نمی دانم که کسانی که برای انتخاب برنده توپ طلا رای می دهند، چه ملاک هایی را درنظر می گیرند ، ولی کسی که این عنوان را کسب کند، قطعا قدرت زیادی داشته است

*نقل و انتقالات: با توجه به بازیکنانی که داریم، نیازی به خرید یک مهاجم دیگر احساس نمی شود. ویا به خوبی روند بهبودش را طی می کند و امیدواریم که به روزهای اوجش بازگردد. او بازیکن خیلی مهمی برای ماست.

میزان آمادگی در فصل جدید:من هم امیدوارم که بتوانم در فصل پیش رو، بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. نمی دانم ولی امیدوارم که بتوانم همان سطح همیشگی ام را حفظ کنم. 500 بار گفته ام.سعی می کنم که در همین سطح بمانم (می خندد)

هدف بارسا در فصل جدید: امیدواریم که بتوانیم تمام جامها را کسب کنیم. این هدفی است که در ابتدای فصل، برای خودمان تعریف می کنیم. من هنوز هم آن پنالتی ای که درمرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست دادم را فراموش نکرده ام.

-

امیدوارم از عکس ها خوشتون بیاد! منتظر نظراتون هستم!

این شما و این عکس ها....

-

 

-

-

-

چندتا عکس از داویدی! آخییی.... نمیدونم چطور ابراز احساسات کنم! بالاخره برگشت!

-

-

 آلبا:

-

اینم چندتا عکس جالب:

هوادارای آرسنال ببخشید! در حد یه شوخیه! ولی جالب بود! گفتم بزارمش:

راست میگه پپ جون!

اینم سورپرایز این آپ,یه عکس خوجل از داویدی!


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 28 تیر 1391
نمایش نظرات 1 تا 30

Website Widgets