..::بارسلونا/داوید ویا/اسپانیا::.. ای سربازان در خون غلتیده ی کاتالان! اکنون میتوانید با آرامشی وصف ناپذیر به خواب ابدی بروید! زیرا که فرزندانتان خون شما را احیا کردند! آنان انتقام شما را به گونه ای دیگر گرفتند...آسوده بخوابید! FCBarcelona...mes que un club (واسه شناختن من به"درباره ی من" تو پایین ترین لینک وبلاگ برید) tag:http://villa4ever.mihanblog.com 2020-02-22T08:26:59+01:00 mihanblog.com گردگیری!!! 2012-09-20T11:18:26+01:00 2012-09-20T11:18:26+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/208 سیاوش سلااااام! آخرین باری که سلام کردم کی بود؟ امروز بعد از یه مدت که بودم ولی آپ نمیکردم و اصلا با وب خودم کاری نداشتم اومدم تا اینجا رو گردگیری کنم و اگه خدا بخواد دوباره راهش بندازم! به کمک همتون نیاز دارم! کلی انرژی میخوام! پیشاپیش مرسی بابت انرژی های مثبتتون! دیشب بارسا حریف اروپایی اش رو تو یه بازی نفس گیر برد! دوتا گل از مسی و یکی از تیو که دیشب حسابی خوب کار کرد! راستی چندتا عکس از سایت بارسا پیدا کردم! امیدوارم ندیده باشید! خیلی جالب بودن! گفتم بزارمشون اینجا! پس ادامه مطلب رو از دس سلااااام! آخرین باری که سلام کردم کی بود؟

امروز بعد از یه مدت که بودم ولی آپ نمیکردم و اصلا با وب خودم کاری نداشتم

اومدم تا اینجا رو گردگیری کنم و اگه خدا بخواد دوباره راهش بندازم!

به کمک همتون نیاز دارم! کلی انرژی میخوام!

پیشاپیش مرسی بابت انرژی های مثبتتون!

دیشب بارسا حریف اروپایی اش رو تو یه بازی نفس گیر برد! دوتا گل از مسی

و یکی از تیو که دیشب حسابی خوب کار کرد!

راستی چندتا عکس از سایت بارسا پیدا کردم! امیدوارم ندیده باشید! خیلی جالب

بودن! گفتم بزارمشون اینجا! پس ادامه مطلب رو از دست ندید!

-

 

]]>
بارسا 8-0 راخا! 2012-07-29T07:56:13+01:00 2012-07-29T07:56:13+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/207 سیاوش WOW! بارسا تیم راخا اتلتیک کلاب مراکش رو بزده و مسی هم هتریک کرده!الکسیس هم دو گل زده و دنی آلوز,سرجی روبرتو و دلوفئو هم هرکدوم یکی زدن! و داویدی هنوز هم به تیم برنگشته!  اینم متن مصاحبه مسی... - لیونل مسی، بدون شک، بهترین بازیکن بارسلونا در دیدار دوستانه دیشب مقابل راخای مراکش بود و با هت تریکی تماشایی تقشی تاثیر گذار در برد قاطعانه 0-8 بارسا داشت. درپایان این دیدار،مسی به خبرنگاران گفت:« خیلی خوب است که امسال می توانم به طور کامل در اردوی پیش فصل حضور یابم. فکر می کنم که همه چ WOW! بارسا تیم راخا اتلتیک کلاب مراکش رو بزده و مسی هم

هتریک کرده!الکسیس هم دو گل زده و دنی آلوز,سرجی روبرتو

و دلوفئو هم هرکدوم یکی زدن! و داویدی هنوز هم به تیم برنگشته!

 اینم متن مصاحبه مسی...

-

لیونل مسی، بدون شک، بهترین بازیکن بارسلونا در دیدار دوستانه دیشب مقابل راخای مراکش بود و با هت تریکی تماشایی تقشی تاثیر گذار در برد قاطعانه 0-8 بارسا داشت.

درپایان این دیدار،مسی به خبرنگاران گفت:« خیلی خوب است که امسال می توانم به طور کامل در اردوی پیش فصل حضور یابم. فکر می کنم که همه چیز خوب پیش خواهد رفت.»

این درحالی است که در سالهای اخیر مسی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی کشورش، دیرتر از سایر بازیکنان تمرینات پیش فصلش را با بارسا آغاز می کرد ولی امسال از ابتدا ، همراه با سایر هم تیمی هایش اردوی فصل جدید را آغاز کرد.

مسی درادامه صحبتهایش گفت:« ما اندکی خستگی را لمس می کردیم. این خستگی اندکی کار را برای ما سخت کرده بود. ولی در این برهه زمانی، این کاملا طبیعی به نظر می رسد. ما خوب تمرین می کنیم و از نظر فیزیکی شرایط بهتری داریم. »

ستاره آرژانتینی به علاوه درمورد رابطه اش در درون زمین چمن با الکسیس سانچس گفت:« من و الکسیس در زمین با هم جور شده ایم. فصل گذشته او با بدشانسی تمام مصدومیت های متعددی داشت . ولی الکسیس بازیکن مهمی برای بارسا خواهد بود.»

-

اینم چندتا عکس از بازی:

-

-

-

-

-

-

]]>
چندتا عکس دیگه! 2012-07-18T10:16:59+01:00 2012-07-18T10:16:59+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/206 سیاوش سلام بچه ها! دیروز همینطوری داشتم میگشتم که عکس های جالبی پیدا کردم! گفتم واسه شما هم بزارمش! به نظر نمیاد تکراری باشن! امیدوارم همینطوری باشه! دیدم بازار این عکس های ترول و خنده دار هم داغه! گفتم چندتایی بزارم! هههه... اما قبل از اون چندتا پاراگراف از مصاحبه ی مسی رو براتون میزارم: تمرینات بارسا زیرنظر تیتو : کاری که تیتو به عنوان مربی جدید بارسا، در این دو جلسه تمرینی برگزار شده انجام داد، دقیقا همان کارهایی است که گواردیولا در طول 4 سال حضورش در بارسا انجام می داد. اوضاع دقیقا مثل قبل ا سلام بچه ها! دیروز همینطوری داشتم میگشتم که عکس های

جالبی پیدا کردم! گفتم واسه شما هم بزارمش! به نظر نمیاد تکراری

باشن! امیدوارم همینطوری باشه! دیدم بازار این عکس های

ترول و خنده دار هم داغه! گفتم چندتایی بزارم! هههه...

اما قبل از اون چندتا پاراگراف از مصاحبه ی مسی رو براتون

میزارم:

تمرینات بارسا زیرنظر تیتو : کاری که تیتو به عنوان مربی جدید بارسا، در این دو جلسه تمرینی برگزار شده انجام داد، دقیقا همان کارهایی است که گواردیولا در طول 4 سال حضورش در بارسا انجام می داد. اوضاع دقیقا مثل قبل است و تمرینات هم مثل قبل دنبال می شود. ما با شیوه ای مشابه با فصول قبل کارمان را شروع کرده ایم.

توپ طلا برای یک بارسایی:امیدوارم که یکی از هم تیمی هایم در بارسلونا بتواند توپ طلا را ببرد.هرچند که هنوز زمان زیادی برای اعلام نام برنده توپ طلا باقی است. نمی دانم که کسانی که برای انتخاب برنده توپ طلا رای می دهند، چه ملاک هایی را درنظر می گیرند ، ولی کسی که این عنوان را کسب کند، قطعا قدرت زیادی داشته است

*نقل و انتقالات: با توجه به بازیکنانی که داریم، نیازی به خرید یک مهاجم دیگر احساس نمی شود. ویا به خوبی روند بهبودش را طی می کند و امیدواریم که به روزهای اوجش بازگردد. او بازیکن خیلی مهمی برای ماست.

میزان آمادگی در فصل جدید:من هم امیدوارم که بتوانم در فصل پیش رو، بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم. نمی دانم ولی امیدوارم که بتوانم همان سطح همیشگی ام را حفظ کنم. 500 بار گفته ام.سعی می کنم که در همین سطح بمانم (می خندد)

هدف بارسا در فصل جدید: امیدواریم که بتوانیم تمام جامها را کسب کنیم. این هدفی است که در ابتدای فصل، برای خودمان تعریف می کنیم. من هنوز هم آن پنالتی ای که درمرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از دست دادم را فراموش نکرده ام.

-

امیدوارم از عکس ها خوشتون بیاد! منتظر نظراتون هستم!

این شما و این عکس ها....

-

 

-

-

-

چندتا عکس از داویدی! آخییی.... نمیدونم چطور ابراز احساسات کنم! بالاخره برگشت!

-

-

 آلبا:

-

اینم چندتا عکس جالب:

هوادارای آرسنال ببخشید! در حد یه شوخیه! ولی جالب بود! گفتم بزارمش:

راست میگه پپ جون!

اینم سورپرایز این آپ,یه عکس خوجل از داویدی!

]]>
چندتا عکس! 2012-07-13T18:42:49+01:00 2012-07-13T18:42:49+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/205 سیاوش سلام بچه ها! خوبییید؟ امروز اومدم چندتا عکس جدید واستون بزارم! نظرای پست قبلی هم نهایتا تا فردا تایید میکنم! الان اینجا سیستم رو میخوان رو مخ من اند که زودتر پاشم! امیدوارم خوشتون بیاد و تکراری نباشه! پیشاپیش بابت نظراتون مرسی! فهلا.... - اول چندتا عکس از داویدی خودم! یعنی داویدی خودمون! احتمال میدوم این تکراری باشه! نه؟ چقدر حالت چهره اش رو تو این عکس دوست دارم! خوشگذرونی تو ایبیزا - خوشتیپ... دوتا عکس از خرگوش دوست داشتنی مون آلبا... - ژاوی چقدر اینجا مسن نشون داد سلام بچه ها! خوبییید؟ امروز اومدم چندتا عکس جدید واستون بزارم!

نظرای پست قبلی هم نهایتا تا فردا تایید میکنم!

الان اینجا سیستم رو میخوان رو مخ من اند که زودتر پاشم!

امیدوارم خوشتون بیاد و تکراری نباشه!

پیشاپیش بابت نظراتون مرسی! فهلا....

-

اول چندتا عکس از داویدی خودم! یعنی داویدی خودمون!

احتمال میدوم این تکراری باشه! نه؟

چقدر حالت چهره اش رو تو این عکس دوست دارم!

خوشگذرونی تو ایبیزا

-

خوشتیپ...

دوتا عکس از خرگوش دوست داشتنی مون آلبا...

-

ژاوی چقدر اینجا مسن نشون داده!

-

-

-

]]>
آلبا:میخواهم با بارسا به عناوین مختلف برسم! 2012-07-09T12:07:15+01:00 2012-07-09T12:07:15+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/204 سیاوش سلام بروبچ! هیچی نبود آپ کنم! فهمیدم داویدی داره پدر میشه دیدم تو دوکسی ها آپ شده گفتم یه مطلب در مورد آلبا بنویسم! - بازیکن جدید بارسلونا گفته حالا که رویای برگشت به باشگاه به واقعیت پیوسته چالش جدیدش بردن عناوین مختلف همراه بارساست! "بارسا بهترین بازیکنا,هواداران,فلسفه بازی دوست داشتنی و چیزهای دیگه ای رو داره که هیچ تیم دیگه ای ازش برخوردار نیست!" "فداکاری,سازگاری و خود باوری کلید های تبدیل شدن به بازیکن جدید برای بارسا هستند" اینم یه عکس جالب: سلام بروبچ! هیچی نبود آپ کنم!

فهمیدم داویدی داره پدر میشه دیدم تو دوکسی ها آپ شده گفتم

یه مطلب در مورد آلبا بنویسم!

-

بازیکن جدید بارسلونا گفته حالا که رویای برگشت به باشگاه به واقعیت

پیوسته چالش جدیدش بردن عناوین مختلف همراه بارساست!

"بارسا بهترین بازیکنا,هواداران,فلسفه بازی دوست داشتنی و چیزهای

دیگه ای رو داره که هیچ تیم دیگه ای ازش برخوردار نیست!"

"فداکاری,سازگاری و خود باوری کلید های تبدیل شدن به بازیکن جدید

برای بارسا هستند"

اینم یه عکس جالب:

]]>
زیبا... مرگبار... دوست داشتنی! 2012-07-02T06:26:09+01:00 2012-07-02T06:26:09+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/203 سیاوش خدای من.... من هنوزم باورم نمیشه! وااای.... اسپانیا برد... هوریااااااااااا..... به خدا باورم نمیشه هنوز! 4-0 عجب بازی ای بود! همه چیز فوق العاده بود! فوق العاده..... اسپانیا تو زیباترین بازیش تو این جام ایتالیا رو در هم کوبید و اسم خودشو تو تاریخ فوتبال جاودانه کرد! باورم نمیشه! اسپانیا بازی رو عالی شروع کرد! پاس کاری های منظم و زیبایی که هر دفاعی رو نابود میکرد! بعد از یه مدت داشتیم یه ژاوی شاداب رو میدیدیم! گرم پاسکاری های قشنگ اسپانیا بودیم که تو دقیقه 14 اینیستا توپ رو به فابی داد خدای من.... من هنوزم باورم نمیشه! وااای....

اسپانیا برد... هوریااااااااااا..... به خدا باورم نمیشه هنوز!

4-0

عجب بازی ای بود! همه چیز فوق العاده بود! فوق العاده.....

اسپانیا تو زیباترین بازیش تو این جام ایتالیا رو در هم کوبید و

اسم خودشو تو تاریخ فوتبال جاودانه کرد!

باورم نمیشه!

اسپانیا بازی رو عالی شروع کرد! پاس کاری های منظم و زیبایی که

هر دفاعی رو نابود میکرد! بعد از یه مدت داشتیم یه ژاوی شاداب رو

میدیدیم! گرم پاسکاری های قشنگ اسپانیا بودیم که تو دقیقه 14

اینیستا توپ رو به فابی داد و فابی هم از راست حرکت کرد و با

یه سانتر موقعیت رو واسه داویدی سیلوا ساخت اونم با ضربه سر

اسپانیا رو جلو انداخت...

ایتالیا چندتا حمله رو شروع کرد و با دفاع منسجم اسپانیا فقط صاحب

چندتا کرنر و ضربه شروع مجدد شد!

بازی یه خورده آروم شد و ایتالیا سعی میکرد مالکیت توپ رو از اسپانیا

بگیره و نبض بازی تو دستش باشه!

جالب بود! عادل میگفت هنرمندای این دو کشور گاهی با هم رقابت

داشتن! حالا رقابت بین 22 تا هنرمند بود!

دقیقه 41... گگگگگگگلللل..... یه نفوذ هوشمندانه از آلبای دوست

داشتنی و پاس ژاوی.... هیچ کلمه ای نمیتونه این پاس رو بهتر از

"ژاوی" توصیف کنه!

ایتالیا نیمه ی دوم رو خوب شروع کرد اما نتونست فشارش رو روی

دروازه اسپانیا ادامه بده! تو دقیقه 47 اسپانیا یه حرکت عالی انجام

داد و توی محوطه ایتالیا یه هند واضح صورت گرفت! که به قول

عادل شاید اگه بازی 2-0 نبود پنالتی اعلام میشد! هرچند زاویه

داور هم مناسب نبود! بعد از اون اسپانیا واقعا داشت قشنگ بازی

میکرد و ضدحمله های مرگباری داشت!

تو دقیقه 50 ایتالیا یه موقعیت عالی داشت و کاسیاس مانع گلزنی

دی ناتاله شد!

دقیقه 58 سیلوای دوست داشتنی با پدروی 7 پوش! تعویض شد!

دلبوسکه همچنان هجومی فکر میکرد! اسپانیا با آرامش خاطر و

به قول عادل با غرور داشت بازی میکرد! بعدش هم که فابی با تورس

تعویض شد! خداییش تورس خیلی تو این جام کار کرده!

تو دقیقه 83 تورس گل سوم تیم رو زد! بعدش هم تو دقیقه 86

ماتای تازه وارد رو صاحب توپ کرد تا اولین ضربه ای که به توپ زد

به گل تبدیل شه! 4-0 WOW!

نمیدونم چی بگم! فکر کنم درکم کنید! نمیتونم حس ام رو توصیف کنم!

این چندتا عکس!

منتظر عکس های جدید باشید!

فهلا.... دوستتون دارم! تبرییییییییییییییک.....

-

-

-

-

 

-

-

خیلی خوب کار کرد ژاوی!

-

-

چه ضربه ای زد ال نینو

آقای گلی مسابقات حقش بود!

شما دوتا همیشه اسطوره میمونید! اسطوره ها واسه اسطوره بودن حتما نباید قهرمان بشن!

 

-

-

-

با تمام دردسر هایی که درست میکنه دوستش دارم این بالوتلی رو!

یکی از بهترین های جام! اگه نگیم بهترین!

-

-

-

-

-

-

-

-

چقدر نی نی ها با مزه و خواستنی بودن دیشب!

-

-

الهی... خیلی لباسای نازی تن دخمل تورس بود!

-

-

پرچم کاتالونیا روی دوش اسطوره ی کاتالان!

-

چقدر این صحنه قشنگ بود! واقعا این دوتا دوست داشتنی و قابل احترام اند!

-

پیکه همچنان تور هارو میککنه!

-

-

-

-

-

]]>
گواردیولا:دلم برای فوتبال تنگ شده است! 2012-06-30T08:25:29+01:00 2012-06-30T08:25:29+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/202 سیاوش چهار روز که استراحت کند و کمی سر فرم آید باز دلتنگی هایش برای بارسا و بچه ها شروع میشود حالا خیلی سخت است که صبح بیدار شود و بداند قرار نیست سر تمرین برود قرار نیست مسی و چابی و اینستا را از نزدیک ببیند و کمی سر به سر پویول و پیکه بگذارد و پدرو را در آغوش بگیرد و قرار نیست........پپ میدانی دنیا خیلی سخت میشود.... خیلی سخت....... چه پیش بینی دقیقی بود! اون 4 روز استراحت گذشت! و همون دلتنگی به سراغت اومد پپ.... - پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا که برای سپری کردن تعطیلات تابستانی اش به قاره چهار روز که استراحت کند و کمی سر فرم آید باز دلتنگی هایش برای بارسا و بچه ها شروع میشود حالا خیلی سخت است که صبح بیدار شود و بداند قرار نیست سر تمرین برود قرار نیست مسی و چابی و اینستا را از نزدیک ببیند و کمی سر به سر پویول و پیکه بگذارد و پدرو را در آغوش بگیرد و قرار نیست........پپ میدانی دنیا خیلی سخت میشود.... خیلی سخت.......

چه پیش بینی دقیقی بود! اون 4 روز استراحت گذشت! و همون

دلتنگی به سراغت اومد پپ....

-

پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا که برای سپری کردن تعطیلات تابستانی اش به قاره اسیا سفر کرده، روز جمعه در رویدادی تجاری برای کاسترول، در هتل شانگری کولالامپور شرکت کردو به سوالاتی پاسخگو شد. او در پاسخ به این سوال که ایا دلش برای فوتبال تنگ شده یا نه گفت:« بله، واقعا دلم برای فوتبال تنگ شده؛ از گلف بازی کردن با پدرم خسته شده ام.»

گواردیولا چند هفته پیش در کرواسی دیده شده بود و الان در مالزی به سرمی برد و عکسهای یادگاری متعددی با هوادارانش گرفت. بارسلونا در قاره اسیا هم هواداران زیادی دارد و از همین رو گواردیولا در مالزی هم نتوانست به صورت ناشناسی به سپری کردن تعطیلاتش بپردازد. او روز شنبه به کشورهای دیکر منطقه اسیای جنوب شرقی سفر می کند و گفتگویی تلویزیونی خواهد داشت و ممکن است برای کانال آر.سی.تی .آی به تفسیر بازی فینال یورو2012 بپردازد.

]]>
برای این فوتبال ناب...برای این ایتالیای زیبا! 2012-06-29T07:47:32+01:00 2012-06-29T07:47:32+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/201 سیاوش سلام بچه ها! شاید پست امروز هیچ ربطی به سه تا کلمه ی اون بالا نداشته باشه! اما ایتالیا انقدر چشم نواز بازی کرد تا منو مجبور کنه این پست فقط به افتخار این ایتالیا بنویسم! بازی دیشب فوق العاده بود! واقعا یکی از زیباترین بازی های عمرم رو دیدم! ایتالیایی که همیشه به داشتن یه فوتبال دفاعی و نه چندان دلچسب معروف بود حالا با یه مربی متفکر و کار بلد,زیباترین  و چشم نوازترین فوتبال این جام رو ارائه میده! اگه به دور از تعصب نگاه کنیم حتی چشم نواز تر از اسپانیا! من به هرحال عاشق اسپانیا

سلام بچه ها! شاید پست امروز هیچ ربطی به سه تا کلمه ی اون

بالا نداشته باشه! اما ایتالیا انقدر چشم نواز بازی کرد تا منو مجبور

کنه این پست فقط به افتخار این ایتالیا بنویسم! بازی دیشب

فوق العاده بود! واقعا یکی از زیباترین بازی های عمرم رو دیدم!

ایتالیایی که همیشه به داشتن یه فوتبال دفاعی و نه چندان

دلچسب معروف بود حالا با یه مربی متفکر و کار بلد,زیباترین

 و چشم نوازترین فوتبال این جام رو ارائه میده!

اگه به دور از تعصب نگاه کنیم حتی چشم نواز تر از اسپانیا!

من به هرحال عاشق اسپانیام و مطمئنا دوست دارم اسپانیا

قهرمان بشه! این پست هم معنی طرفداری از ایتالیا رو نمیده!

اما انقدر مجذوب این نمایش جذاب شدم که نتونستم بروز ندم

حسمو! پیش به سوی یه فینال دیدنی! امیدوارم اسپانیا ببره!

اما با ارائه یه فوتبال چشم نواز!

طوری که هیچکس دیگه نتونه بهش لقب خسته کننده بده!

]]>
فینال شیرین... 2012-06-27T22:12:34+01:00 2012-06-27T22:12:34+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/200 سیاوش خدای من... بالاخره فینالیست شدیم! هوریااااااااا..... هوراااا.... واقعا یه جاهایی از بازی بدجور داشتم نگران میشدم! اسپانیا و کلا دوتیم توی نیمه ی اول اصلا بازی قشنگی رو به به اجرا نذاشتن! شاید چون هیچکدوم نمیخواستن بی گدار به آب بزنن! توی نیمه دوم هم بازی همینطوری بود تا اینکه کم کم به دقایق آخر بازی رسید! و مخصوصا توی وقت های اضافه واقعا بازی تماشایی شده بود! اسپانیا همون تیم چشم نواز هجومی شده بود! و چند تا حمله خوبم داشت که هیچکدوم به ثمر ننشست... اما پنالتی ها واقعا هیجان انگیز بود خدای من... بالاخره فینالیست شدیم! هوریااااااااا..... هوراااا....

واقعا یه جاهایی از بازی بدجور داشتم نگران میشدم!

اسپانیا و کلا دوتیم توی نیمه ی اول اصلا بازی قشنگی رو به

به اجرا نذاشتن! شاید چون هیچکدوم نمیخواستن بی گدار به

آب بزنن! توی نیمه دوم هم بازی همینطوری بود تا اینکه کم کم

به دقایق آخر بازی رسید! و مخصوصا توی وقت های اضافه واقعا

بازی تماشایی شده بود! اسپانیا همون تیم چشم نواز هجومی

شده بود! و چند تا حمله خوبم داشت که هیچکدوم به ثمر

ننشست... اما پنالتی ها واقعا هیجان انگیز بود! داشتم سکته میکردم

وقتی ژابی توپ اولو خراب کرد! تا اینکه کاسیاس هم پنالتی اول

پرتغال رو مهار کرد! و در آخر هم ضربه ی دیدنی راموس و پنالتی

سرنوشت ساز فابی که صعود رو واسمون به ارمغان آورد...

به همتون تبریک میگم! هرچند یکم ترکیب تیم رو اعصاب تیکی تاکا

انجام میداد اما به هرحال با تعویض های مناسب تونستیم بازی

رو تو دست بگیریم و هرچند تو خود بازی به گل نرسیدیم اما تو

ظیافت پنالتی ها بردیییم! چندتا عکس از بازی:

(اگه کلیپ پنالتی ها رو گیر آوردم میزارم)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

چقدر آلبا خوب کار کرد....

بیچاره... بهش نرسید پنالتی بزنه!

خوب کار کرد! گه استارت بهتری میزد میتونست کارو تموم کنه!

-

-

-

-

ضربه ی خوبی زد...

-

-

-

-

-

-

-

-

]]>
درخشش ژابی آلونسو در صدمین بازی ملی! 2012-06-25T07:28:11+01:00 2012-06-25T07:28:11+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/199 سیاوش ژابی آلونسو، ستاره شماره 14 تیم ملی اسپانیا دیشب و در بازی تیمش در مرحله یک چهارم پایانی  رقابتهای یورو2012، صدمین بازی ملی اش را برگزار کرد و به بهترین نحو ممکن صدمین بازی اش برای ماتادورها را جشن گرفت. او هر دو گل تیم ملی کشورش در این بازی را به ثمر رساند تا اسپانیا با نتیجه 0-2 به پیروزی برسد . ژابی الونسو زننده هر دو گل این بازی بود و درپایان هم عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد. با این دو گل، تعداد گلهای ملی آلونسو به عدد 15 رسید. شش سال پیش او در جام جهانی آلمان، توپی

ژابی آلونسو، ستاره شماره 14 تیم ملی اسپانیا دیشب و در بازی تیمش در مرحله یک چهارم پایانی  رقابتهای یورو2012، صدمین بازی ملی اش را برگزار کرد و به بهترین نحو ممکن صدمین بازی اش برای ماتادورها را جشن گرفت.

او هر دو گل تیم ملی کشورش در این بازی را به ثمر رساند تا اسپانیا با نتیجه 0-2 به پیروزی برسد . ژابی الونسو زننده هر دو گل این بازی بود و درپایان هم عنوان بهترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

با این دو گل، تعداد گلهای ملی آلونسو به عدد 15 رسید. شش سال پیش او در جام جهانی آلمان، توپی را وارد دروازه اوکراین نمود و این تنها گلی بود که او در تیم اسپانیای آراگونس به ثمر رساند

با حضور دل بوسکه برروی نیمکت مربیگری ماتادورها، او آمار گلزنی اش را بهبود بخشید و به پانزده گل رساند تا دومین گلزن برتر تیم ملی اسپانیا در 4 سال اخیر لقب بگیرد. او تنها داوید ویا را بالاتر از خودش می بیند که از زمان روی کار امدن دل بوسکه تاکنون ( در طول این 4 سال)، 33 گل ملی به ثمر رسانده.

اولین باری که ژابی آلونسو برای تیم ملی اسپانیاگلزنی کرد در روز 30 آوریل 2003 و در دیداری دوستانه در شهر مادرید مقابل اکوادور بود که این گل را از روی نقظه پنالتی به ثمر رساند.

]]>
خشم سرخ.... 2012-06-14T21:12:34+01:00 2012-06-14T21:12:34+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/197 سیاوش هوریااااااااااا.... هوریاااااااا.... بچه ها تبریییک.... دیدید که اسپانیا چقدر قشنگ و چشم نواز بازی کرد و به قول مزدک انگار داشتی به یه اثر هنری نگا میکردی! (این جمله ی خودم بود! مزدک از تو وب من دیدش و گفت ) اثر هنری ای که تو اون تیم قرمز 4 تا گل به سبز پوشا زد که گل های قشنگی هم بودن! تورس که انگار داره به اوج برمیگرده,سیلوای دوست داشتنی و فابرگاس! بازی همه جوره دست اسپانیا بود که البته از مدعی اول قهرمانی اونم مقابل ایرلند جز این انتظار نمیره! به امید درخشش و موفقیت تو بازی های بزرگ هوریااااااااااا.... هوریاااااااا.... بچه ها تبریییک.... دیدید که اسپانیا

چقدر قشنگ و چشم نواز بازی کرد و به قول مزدک انگار داشتی

به یه اثر هنری نگا میکردی! (این جمله ی خودم بود! مزدک از تو

وب من دیدش و گفت ) اثر هنری ای که تو اون تیم قرمز 4 تا

گل به سبز پوشا زد که گل های قشنگی هم بودن!

تورس که انگار داره به اوج برمیگرده,سیلوای دوست داشتنی و

فابرگاس! بازی همه جوره دست اسپانیا بود که البته از مدعی اول

قهرمانی اونم مقابل ایرلند جز این انتظار نمیره! به امید درخشش

و موفقیت تو بازی های بزرگ تر و مراحل بالاتر! و در نهایت رسیدن به

 جام خوشمل قهرمانی....

چقدر حیف که داویدی نیست! شاید الان اسم داویدی باید توی لیست

گلزن های این بازی توی صدر قرار میگرفت! هیییییی....

بگذریم! من دیگه زیاد حرف نزنم!

گلهای بازی دیشب:

دانلود از مدیافایر + پخش آنلاین از آپارات:

اسپانیا1-0ایرلند

اسپانیا2-0ایرلند

اسپانیا 3-0ایرلند

اسپانیا 4-0 ایرلند

(چرا؟ به 100 درصد میرسه بعدش یه دفعه 0 میشه! اینم آپ نشد)

چندتا عکس از بازی دیشب:

-

تورسی که حسابی خوش درخشید با زدن دو گل:

-

-

-

-

سیلوای دوست داشتنی و گل جالبی که زد:

-

-

-

هوادارای اسپانیا:

-

-

-

-

پیش به سوی قهرمانی اسپانیا....

]]>
اسپانیا 1-1 ایتالیا 2012-06-10T18:02:08+01:00 2012-06-10T18:02:08+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/196 سیاوش سلااااام! خوبین؟ بازی رو دیدین که اسپانیا به یه مساوی رضایت داد هرچند که میشد برد این بازی رو.... اسپانیا قشنگ بازی کرد.... لذت بردم! حرکتای ترکیبیشون واقعا عالی و چشم نواز بود! چقدر اینیستا تو این حرکتا عالی بود! بهترین بازیکن زمین هم که اینی بود! برد همیشه بهتره! اما این یکی امتیاز هم اونقدر بد نبود! نکته جالب این بود که تو ترکیب اسپانیا یه مهاجم تمام عیار نبود و سه تا مهاجم سایه داشتن بازی میکردن! به نظرم میتونه موفق باشه اما ممکنه یه جاهایی مثه امروز لازم شه&nbsp سلااااام! خوبین؟ بازی رو دیدین که اسپانیا به یه مساوی رضایت داد

هرچند که میشد برد این بازی رو.... اسپانیا قشنگ بازی کرد....

لذت بردم! حرکتای ترکیبیشون واقعا عالی و چشم نواز بود!

چقدر اینیستا تو این حرکتا عالی بود!

بهترین بازیکن زمین هم که اینی بود!

برد همیشه بهتره! اما این یکی امتیاز هم اونقدر بد نبود!

نکته جالب این بود که تو ترکیب اسپانیا یه مهاجم تمام عیار نبود

و سه تا مهاجم سایه داشتن بازی میکردن! به نظرم میتونه موفق

باشه اما ممکنه یه جاهایی مثه امروز لازم شه که یه مهاجم تمام عیار

به کمک حمله های تیم بیاد.....

تورس وقتی اومد خیلی خوب جای گیری میکرد هرچند پاس هایی

که بهش میرسید هم عالی بود اما اونقدر نتونست از فرصت هاش

استفاده کنه.... امیدوارم با گل بدرخشه تو بازی های بعد...

استارت جام جهانی هم با برد نبود,مثل الان....

اسپانیا میتونه کاری رو کنه که تاحالا

هیچ تیمی انجام نداده...

ارتش سرخ پیش به سوی قهرمانی!

*VIVA SPAIN*

]]>
Can you hear me...? 2012-06-06T09:26:07+01:00 2012-06-06T09:26:07+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/195 سیاوش سلاااااام به همه ی دوستای خوبم! گفتم شاید تا بیستم نیام اما نمیشد! دیگه دارم از حال و هوای یورو دیوونه میشم! دیگه نوشته ها تا بعد از یورو این رنگی اند.... تو این چندروز مخصوصا بعد از اینکه فهمیدم پدرو میخواد "7" بپوشه کلی حالم گرفته بود.... کلی با خودم سروکله زدم تا که تونستم قبول کنم که داویدی خودش این شماره رو به پدرو هدیه کرده و تازه اینطوری پدرو یه جوری یادآور ویا میشه واسمون.... امیدواریم خوب بدرخشه.... من که خودم تو این یورو طرفدار سیلوا و پدرو ام.... البته بارسایی ها که جای خودش سلاااااام به همه ی دوستای خوبم! گفتم شاید تا بیستم نیام

اما نمیشد! دیگه دارم از حال و هوای یورو دیوونه میشم!

دیگه نوشته ها تا بعد از یورو این رنگی اند....

تو این چندروز مخصوصا بعد از اینکه فهمیدم پدرو میخواد "7" بپوشه

کلی حالم گرفته بود....

کلی با خودم سروکله زدم تا که تونستم قبول کنم که داویدی خودش

این شماره رو به پدرو هدیه کرده و تازه اینطوری پدرو یه جوری

یادآور ویا میشه واسمون.... امیدواریم خوب بدرخشه....

من که خودم تو این یورو طرفدار سیلوا و پدرو ام....

البته بارسایی ها که جای خودشونو دارند!

به امید درخشش اسپانیا و فتح سومین جام پیاپی...

تو تموم بازی ها به یادتون هستیم داویدی و کاپیتان پویول...

فعلا....

-

-

میشد این لباسو داویدی تو یورو بپوشه اما حیف....

داویدی در کنار پدرو و سیلوا.... کاش سه تاییشون بودن....

واقعا سیلوا رو دوس دارم....

پدرو.... قدر شماره ای که داری میپوشی رو بدون....

اینم کاروان اسپانیا... واسه همتون آرزوی موفقیت میکنم....

]]>
قهرمانی کوپا دل ری! 2012-05-26T05:57:40+01:00 2012-05-26T05:57:40+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/194 سیاوش هوریاااااااااااااااااااااااااااااا......... هوریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...... آخرین حضور پپ دوست داشتنی با افتخار و قهرمانی همراه بود! دیشب بارسا چه فوتبال ناب و قشنگی بازی میکرد! مخصوصا نیمه اول...واقعا لذت بردم از این همه سرعت.... ولی یکم متفاوت بود با بازی های قبلی بارسا! مسی خیلی عقب تر بود و تو حمله ها هم یکی در میون میرفت جلو! همه بازیکنا فوق العاده بودن,اینیستا که شاهکار کرد,ژاوی و مسی که مثل همیشه....  و پدرویی که واقعا فوق العاده بود و خیلی با ان هوریاااااااااااااااااااااااااااااا.........

هوریاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا......

آخرین حضور پپ دوست داشتنی با افتخار و قهرمانی همراه بود!

دیشب بارسا چه فوتبال ناب و قشنگی بازی میکرد! مخصوصا نیمه

اول...واقعا لذت بردم از این همه سرعت....

ولی یکم متفاوت بود با بازی های قبلی بارسا! مسی خیلی عقب

تر بود و تو حمله ها هم یکی در میون میرفت جلو!

همه بازیکنا فوق العاده بودن,اینیستا که شاهکار کرد,ژاوی و مسی

که مثل همیشه....  و پدرویی که واقعا فوق العاده بود و

خیلی با انگیزه و پرتلاش بازی میکرد! مطمئنا تو یورو2012 جایی

توی ترکیب اسپانیا داره... حتی اگه ثابت نباشه!

داویییییییییییییییییدی جونممممممممم که بالاخره بعد از اون همه

انتظار دوباره دیدیمش.... هرچند که منتظر اومدنش تو زمین بودم!

اما....

به هرحال حالا این فصل رو به یه جام به پایان میبریم و امیدوار به

سراغ فصل آینده میریم.... فصل تیتو....

اینم چندتا عکس از بازی دیشب....

-

بازی خیلی توفانی شروع شد و گل اول خیلی زود به ثمر رسید

همچنین گل دوم و سوم(مسی چثدر اینجا باحال شده)

-

-

همچنین گل سوم....

-

-

حالا دیگه دیگه جای اونا عوض شده....

پرچم های کاتالونیا که خیلی خیلی زیاد بودن....

-

و قهرمانی بدست اومد....

-

-

پدرو واقعا خوش درخشید... چقدر این عکس جالبه...

مسی چقدر عکساش جالب افتاده

-

-

دوستت داریم....

پرچم کاتالونیا و باسک تو دستای کاپیتان هامون....

-

حمایت از آبیدال.... واقعا زیباست...

22

-

-

بهتون افتخار میکنیم....

امیدوارم آپ خوبی بوده باشه! بازم تبریییییک بابت قهرمانی!

بای تا احتمالا 20 خرداد!

]]>
غیبت ویا در یورو! 2012-05-23T10:27:58+01:00 2012-05-23T10:27:58+01:00 tag:http://villa4ever.mihanblog.com/post/193 سیاوش اه.... دیگه مگه فصل از این بدتر هم میشه آخه؟ کلی امید داشتیم تا با یورو 2012 فصل بد رو فراموش کنیم اما حالا باید هربازی اسپانیا رو با حسرت بودن داوید نگا کنیم! چقدر داشتم واسه یورو لحظه شماری میکردم اما حالا انگار دیگه اونقدر هم منتظرش نیستم! لعنت به این مصدومیت! بیچاره داوید... حال خودش باید خیلی بد باشه! واقعا حالم گرفته! تلخ ترین تورنومنت ممکنه همین یورو 2012.... - طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، داوید ویا قادر به همراهی تیم ملی کشورش در رقابتهای یورو2012 نخواهد بود و در لیست قطعی اه.... دیگه مگه فصل از این بدتر هم میشه آخه؟

کلی امید داشتیم تا با یورو 2012 فصل بد رو فراموش کنیم اما

حالا باید هربازی اسپانیا رو با حسرت بودن داوید نگا کنیم!

چقدر داشتم واسه یورو لحظه شماری میکردم اما حالا انگار دیگه

اونقدر هم منتظرش نیستم!

لعنت به این مصدومیت! بیچاره داوید... حال خودش باید خیلی بد باشه!

واقعا حالم گرفته! تلخ ترین تورنومنت ممکنه همین یورو 2012....

-

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، داوید ویا قادر به همراهی تیم ملی کشورش در رقابتهای یورو2012 نخواهد بود و در لیست قطعی ای که بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در روز 27 ماه می ارائه خواهد کرد، نام ویا را نخواهیم دید.

این طور به نظر می رسد که روند بهبودش درجلسات تمرینی اخیر، آن طور که پیش بینی می شده، نبوده و ازهمین رو داوید ویا با بیسنته دل بوسکه تماس گرفت و به سرمربی تیم ملی کشورش اعلام کرد که روند بهبود شرایط فیزیکی اش، آن طور که باید و شاید پیش نرفته و شرایط مطلوبی برای حضور در تورنمنتی مثل یورو را ندارد.

 

ویا درجریان یکی از دیدارهای بارسلونا در جام باشگاه های جهان که درماه دسامبر در ژاپن برگزار شد، دچار شکستگی استخوان پای چپش شد و انتظار می رفت که بعد  از سپری شدن روزهای سخت مصدومیت، او درنهایت قادر به همراهی تیم ملی کشورش در یورو2012 باشد. مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا و اعضای کادر فنی اسپانیا هم از تلاشهای فراوان او برای حضور در این رقابتها تشکر کردند..

خود ویا هم در صفحه توئیترش خبر مشابهی را بازتاب داد و نوشت:« من تا پایان تلاش کردم ولی برای رقابتهای یورو2012،به آمادگی 100% نخواهم رسید. من به سرمربی تیم ملی زنگ زدم تا این را به اطلاع او برسانم. این صادقانه ترین کار ممکن بود.»

ویا هم در ادامه  با تشکر از همه نوشت:« به خاطر تمام تشویق های دریافتی از همه تشکر می کنم و نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا درزودترین زمان ممکن بهبود یافته  و درخدمت بارسا و تیم ملی باشم.»

]]>